Robert Kiyosaki 26. ja 27. oktoobril 2015 Tallinnas

Esmaspäeval, 26. oktoobril kell 16:00 astuvad Viru Keskuse Rahva Raamatus üles jaapani päritolu maailmakuulus USA finantsiline harija, investor, ettevõtja ja kümneid miljoneid eksemplare müünud bestsellerite autor Robert Kiyosaki ning tema abikaasa Kim Kiyosaki.

Ärimaailma tipp-perekond alustab lugejatega kohtumist pooletunnise avaliku ja põneva intervjuuga. Perekonda intervjueerib ajakirjanik Indrek Treufeldt. Vestluse käigus kuuleme, kuidas on perekond jõudnud finantsmaailma raamatute tippu ja mis on nende otse hämmastava edu taga.

Päev hiljem, 27. oktoobril astub Robert Kiyosaki üles Saku Suurhallis Edu Akadeemia korraldataval Wealth Forumil, kus räägib 2500-le osalejale eesootavatest ebastabiilsetest aegadest 2016. aastal ning kuis selleks kõige targemini ette valmistuda.

kiyosaki eestis
Edu Akadeemia poolt Eestisse esinema kutsutud Robert Kiyosaki on maailmas üle 35 miljoni raamatukoopia müünud. Kokku on ta avaldanud üle kolmekümne raamatu ning tema kõige edukamat teost „Rikas isa, vaene isa“ peetakse maailma number 1 finantsraamatuks, mis on muutunud kümnete miljonite inimeste mõtteviisi rahast.
Tema partneri nii äris kui armastuses, Kim Kiyosaki edukaim raamat „Rikas naine“ on naistele mõeldud raamat investeerimisest. Kim Kiyosaki alustas ärimaailmas Honolulu reklaamiagentuuris töötades 25 aastaselt. Ei läinud kaua, kui tema ärivaist end ilmutas ning juba kaks aastat hiljem lõi ta oma rõivafirma. Veidi pärast seda ühines Kim Robertiga partnerina tema firmas, mis koolitas ja nõustas kümneid tuhandeid ettevõtlusega tegelevaid inimesi.
1989. asus Kim tegelema kinnisvaraga, ostes Oregonis väikese, kahe magamistoaga maja. Täna ostab, müüb ja vahetab Kimi kinnisvarafirma miljonite dollarite väärtuses kinnisvara. 1994. aastal müüs perekond oma seminaride äri ning 1997. aastal asutasid nad ettevõte, mis levitab Rich Dad sõnumit läbi raamatute, mängude ja muude haridusvahendite üle maailma.

Avaliku vestluse järel Viru Keskuse Rahva Raamatus esitleb Robert Kiyosaki oma äsja eesti keeles ilmunud uut raamatut „Uus võimalus. Sinu rahale, Sinu elule ja meie maailmale“. „Enamik meist saab aru, et maailm on finantskriisis. Kahjuks tegutsevad aga juhid ikka ja jälle vana mudeli järgi, kasutades infoajastu probleemide lahendamiseks tööstusajastu lahendusi,“ väidab ta oma raamatus.