Müügikoolitus – TASUTA lühivideod müügitehnikatega

müügikoolitus

Müügikoolitus – kas sa ise ka usud oma müügijuttu?!

Kuidas saada klienti otsustama ehk ostma ajendada? See on ilmselt läbi äritegemise ajaloo üks põhilisemaid küsimusi. Inimesed ilmutavad hämmastavat otsustusvõimetust suure ostuga silmitsi seistes. Kuid mitte ainult võimetus otsust teha ei ole põhiline takistus, vaid ka piisava motivatsiooni puudumine ning investeeringu tasuvuse mittenägemine.

Miks ma peaksin ostma selle just täna?
Miks just sinult?
Mul on sada asja pooleli ja ma ei ole jõudnud süüvida detailidesse, selletõttu ma ei langeta mingit otsust ei täna ega homme
.
Heal juhul järgmine nädal.
Pealegi, ma ei tunne mingit valu ja ei näe probleemi, võin elada ka ilma sinu toote/teenuseta.
Kas ma võidan rahaliselt? Ei näe justkui…

müügikoolitus
https://www.youtube.com/watch?v=sLOGZYGd8b8

Ja sa tead, et mida aeg edasi, seda keerukamaks talle müümine muutub, kuna uut infot tuleb lihtsalt niipalju peale, et klient ei mäleta enam mõne aja pärast isegi sinu olemasolu, rääkimata pakkumise sisu.

Inimesi ajendab laias plaanis kaks faktorit: kasusaamise soov ja kaotusehirm. Viimane neist on tugevam. Kui juhtkond tuleb näiteks su juurde jutuga, et uuest aastast kärbitakse su palka, siis hakkad sa tegutsema nii mis koliseb. Samas, müügitööga on alati võimalik endale suurem sissetulek teenida, kuid… ahh, ei viitsi ju niiväga tõmmelda ka, kuu lõpus saab ema juures suppi sööma minna kui papp otsas on… küll jõuab neid kõnesid teha ka homme, ma lähen praegu sõpradega lõunale… kolmeks tunniks.

Müümise võti

Kasusaamise soov ja kaotusehirm – pane mõlemad faktorid enda jaoks tööle. Tee praegu üks hetk vabaks enda jaoks ja kirjuta välja vähemalt 3 kasu, mida klient enda jaoks saab kui ta ostab. Tee seda. Kui oled need välja kirjutanud, siis pane kirja 3 kahju, mida ta saab ära hoida sinu toote- teenusega. Mis edasi? Kui võimalik, siis järgmisena arvuta välja rahaline võit, mida ta võib saada sinu toodet- teenust ostes. Ja nüüd peamine- palju ta võib kaotada kui ta sinult ei osta.

Kasu ja kahju rahaline ekvivalent ei pruugi kõigis situatsioonides välja tulla, kuid kui sinu toode seda pakub, siis tee see kindlasti. Kliendid tahavad näha investeeringu tasuvust, kuid veelgi parem, kui saad neile näidata puust-punaselt ette, palju nad võivad kaotada, kui ei osta.

TASUTA müügikoolitus

Ekke Lainsalu on endine tippmüügimees, praegune tippmüügiproffide koolitaja. Tema saidil myygiproff.ee on TASUTA müügikoolitus, mis koosneb 12 lühivideost, mis võivad mitmekordistada sinu müüki.

Need 12 videot õpetavad Sind müüma nagu tõeline müügiproff. Avastad kümneid praktilisi nõuandeid ja nippe, mida võid kasvõi kohe kasutama hakata. Kui rakendad videotes öeldu ka praktikasse, siis müüd osavamalt ja rohkem. Üle 15 000 eestlase on juba Müügiprofi lühikursusel osalenud. Telli tasuta müügivideod: myygiproff.ee/lyhikursus/

Loe ka: Kuidas kõik tähtis ära teha?